Oferta

Drzwi stajenne

Istotnym punktem oferty firmy Hesz są solidne, trwałe i estetyczne drzwi stajenne. Podobnie jak w przypadku innych elementów możemy zaproponować bardzo szeroki wybór rozwiązań. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty spełniały swoje zadanie w 100%

Solidna konstrukcja

Na trwałość oferowanych drzwi stajennych składa się przede wszystkim metalowa konstrukcja uzupełniona elementami z litego drewna sosnowego. Szeroki wybór kolorystyki elementów drewnianych pozwala na dostosowanie drzwi, pod względem wizualnym, do całego budynku. Dzięki temu pomożemy Ci stworzyć nie tylko trwałą, ale także spójną pod względem wizualnym całość.

Dowolny rozmiar

Obok standardowych wymiarów (1,3x2,3 m.) dajemy możliwość zamówienia drzwi w dowolnym wymiarze. Jako firma dbająca o zadowolenie Klienta oferujemy wykonanie drzwi stajennych wedle przesłanej specyfikacji. Dzięki temu zyskujesz pewność, iż otrzymasz dokładnie taki produkt jaki potrzebujesz.

Doradzamy w wyborze

Jeżeli nie jesteś pewien, jakie drzwi będą idealne dla Twojej stajni, to w każdej chwili możesz liczyć na pomoc i fachowe doradztwo naszych specjalistów. Podpowiemy Ci w jakie elementy zaopatrzyć stajenne drzwi, aby prezentowały się atrakcyjnie i przede wszystkim funkcjonalnie dla Ciebie i Twoich koni.


Wykonanie: SP-Media