Oferta

Fasady boksów dla koni

Głównym elementem naszej oferty są wysokiej jakości boksy stajenne dla koni. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroki asortyment produktów pozwalają nam zaproponować rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.
Zdajemy sobie sprawę, że prawidłowa konstrukcja frontu gwarantuje trwałość, stabilność i przede wszystkim bezpieczeństwo dla koni.

Atuty naszych fasad stajennych

Fasady jakie Państwu proponujemy są kompilacją poniższych cech:

To połączenie zapewnia nie tylko trwałość, ale także estetykę wykonania. Zastosowanie specjalnych otworów wentylacyjnych (w deskach oraz kratce z rurek) zapewnia optymalną cyrkulację powietrza, co przyczynia się do zachowania dobrego stanu zdrowia koni.

Bezproblemowy montaż

Dodatkową zaletą proponowanych przez nas boksów jest ich szybki i praktycznie bezproblemowy montaż. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, które są dopracowane w najmniejszych szczegółach, tak aby nie sprawiać Państwu problemów w trakcie składania.

Indywidualna konfiguracja

Oferowane przez nas boksy dla koni to połączenie trwałości oraz funkcjonalności z możliwością zindywidualizowanej kompozycji. Dzięki temu każda stajnia może mieć swój niepowtarzalny charakter dostosowany do potrzeb zwierząt i hodowcy. 

Wykonanie: SP-Media