Oferta

kompleksowe wyposażenie stajni

Produkcję boksów stajennych opieramy zważając na dobro i wygodę koni, a także Twoje indywidualne wymagania. Całość wspieramy swoim wieloletnim doświadczeniem, aby tworzona stajnia była funkcjonalna i wyjątkowa.

Trwała i stabilna konstrukcja


Dobrze zespawana konstrukcja frontów zapewnia trwałość i stabilność tak ważną dla bezpieczeństwa koni. Niewidoczne spawy, stal ocynkowana lub malowana proszkowo oraz wysokiej jakości drewno, to wszystko składa się na atrakcyjność i użyteczność Twojej stajni. Odpowiednią cyrkulację powietrza uzyskujemy dzięki zastosowaniu otworów wentylacyjnych w deskach lub wkomponowanej kratce z rurek w dolnej części ściany przedniej.

Standardowe wymiary


Nasze wzory boksów dla koni zapewniają prosty i szybki montaż. Zakryte wózki do drzwi zapewniają gładką i cichą jazdę. Boksy do stajni są wykonane z następujących materiałów:

profile kwadratowe 50 x 50 mm,
ceowniki 50 x 30 x 3mm, 
rurki o średnicy 20 mm, w odstępach 60 mm
oraz desek o grubości 42 mm.

Do wypełnienia boksu stajennego można zastosować różnego rodzaju drewna np.: sosnowe, jesionowe, dębowe, egzotyczne czy też deski z tworzywa sztucznego.

Dopasowanie do Twojej stajni


Wiemy, że poszczególne stajnie i konie mają zróżnicowane wymagania, dlatego nasze standardowe boksy łączą wysoką jakość konstrukcji, funkcjonalność i stylowość oferując duży wybór produktów, by każda stajnia miała indywidualny charakter. W szczególności fronty mogą być wykonane w wielu wariantach, wliczając strukturę całą z rurek, łuki nad drzwiami i ścianami przednimi. Oferujemy fronty o standardowych szerokościach: 3000, 3500 oraz 4000 mm.
Wzbogacając naszą ofertę, wykonujemy fronty o wymiarach dopasowanych do szerokości Twojej stajni.

 

Jeżeli potrzebujesz dodatkowego finansowania do zakupu wyposażenia stajni Nasza firma współpracuje z:

Wykonanie: SP-Media