Oferta

Ściany działowe boksów stajennych

Firma Hesz ma do zaoferowania szeroki wybór ścian działowych do boksów stajennych. Już teraz możesz wybierać spośród 8 typów separacji. W przypadku naszych produktów standardem jest precyzja i jakość wykonania. Oprócz tego możemy zaproponować także bogate wzornictwo.

Każda ściana posiada ramy wykonane z profilu 50x50 mm oraz ceowników 50x30x3 mm. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy także rurki o średnicy 20 mm.

Różne typy separacji

Ściany działowe

Jako producent ścian działowych do boksów dbamy nie tylko o trwałość konstrukcji, ale także o jej efektowną stylistykę. Dlatego wykorzystujemy gięte kształty krat, aby mogli Państwo wybierać spośród bogatej gamy wzorów. W swojej ofercie posiadamy ściany działowe z rurkami w górnej części. Taka konstrukcja zapewnia zwierzętom stały i swobodny kontakt z otoczeniem.
Alternatywą mogą być ściany z częściowym zakryciem górnej części, które chronią zwierzęta przed stresowymi sytuacjami w trakcie karmienia.

Kratki na murek

Dla stajni, które są już wyposażone w ściany działowe proponujemy możliwość zamówienia dodatkowych kratek. Pozwala to zmodyfikować wygląd stajni i zapewnić dodatkowe funkcjonalności, bez dużej ingerencji w zastosowane już rozwiązania.

Zachęcamy do przejrzenia oferowanych modeli oraz do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Z pewnością podpowiemy rozwiązania idealnie spełniające Państwa oczekiwania.

Wykonanie: SP-Media