O nas

Producent boksów dla koni

Prowadzona przez nas firma działa na rynku od 2003 roku. Duże doświadczenie w zakresie produkcji boksów dla koni jest naszym ogromnym atutem. Zdajemy sobie sprawę jak duże znaczenie ma prawidłowy przebieg całego procesu produkcyjnego. To on decyduje o efekcie końcowym i jakości wykonanego produktu. Dlatego też, korzystając ze sprawdzonych metod i technologii, wprowadzamy systematycznie nowoczesne rozwiązania. Nasza linia produkcyjna regularnie wzbogaca się o nowe moduły, które podnoszą standardy obowiązujące w firmie HESZ.

Boksy dla koni skrojone na miarę

W przypadku wszystkich Klientów kierujemy się ważnymi dla nas standardami, do których należy wysoka jakość obsługi oraz profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Jednocześnie każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny.

Pierwszym etapem naszej współpracy będzie wspólne określenie Twoich potrzeb. W naszej pracy wykorzystujemy sprawdzone schematy jakościowe, które w żaden sposób nas nie ograniczają. Łączymy sprawdzone metody z nowoczesnym podejściem. Obok wysokiej jakości boksów dla koni możemy zaproponować fachowe doradztwo w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań dla naszych Klientów.

5-letnia gwarancja

Jesteśmy przeciwnikami powszechnie stosowanej zasady  „sprzedaj i zapomnij”. Firma Hesz stawia na długofalową współpracę z Klientem. Kupując nasze produkty możesz liczyć na 5-letnią gwarancję. Jednocześnie możemy zaproponować Ci preferencyjne warunki cenowe oraz konkurencyjne terminy realizacji zleceń.

Dbałość o estetykę i jakość produktów oraz rzetelne podejście do Klienta zaowocowało przyjęciem naszej firmy do Klubu „Czysty Biznes”. Jest to dla nas wyjątkowy zaszczyt, a dla Naszych Klientów potwierdzenie wysokich kompetencji.

Wykonanie: SP-Media